Зникнення школярки під Кропивницьким: стало відомо про страшну знахідку

Буде проведено ДНК-експертизу

Зникнення школярки під Кропивницьким: стало відомо про страшну знахідку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У полі в Кіровоградській області виявили останки молодої дівчини, в поліції підозрюють, що це 16-річна школярка Діана Хріненко, яка зникла в серпні минулого року.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

За словами чоловіка, який знайшов тіло, він борознив землю і вигріб людські останки. Це сталося в десяти кілометрах від місця, де зникла Хріненко.

Правоохоронці стверджують, що на знайденій дівчині той самий одяг, який був на Діані в день зникнення. Для точного встановлення особи призначено ДНК-експертизу.

“Місцевий житель, який здійснював весняно-польові роботи, перебуваючи на тракторі, виявив тіло людини. А саме останки у вигляді черепа і фрагменти одягу, які перебували поруч з дорогою. На сьогоднішній день по вилученому призначаються експертизи”, – заявили правоохоронці.

Як відомо Діана Хріненко  зникла в серпні 2018 року – вона поверталася додому зі святкування Дня Незалежності в рідному селі Суботці Кіровоградської області. У двохстах метрах від будинку на неї нібито хтось напав. Школярка встигла подзвонити своєму хлопцеві і покликати на допомогу. Потім зв’язок обірвався. На пошуки школярки відправилися правоохоронці і сотні волонтерів, але вийти на слід зниклої так і не вдалося.

Нагадаємо, раніше під Дніпром знайшли понівечений труп школярки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...