На Місяць за всяку ціну: Трамп зробив дивну заяву

Масштабні дослідження Місяця необхідні для здійснення наступного астрономічного стрибка - відправлення людини на Марс

На Місяць за всяку ціну: Трамп зробив дивну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа вимагає, щоб NASA організувала політ американських астронавтів на Місяць до 2024 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив віце-президент США Майк Пенс.

За його словами, Трамп доручив NASA, зокрема, його директору Джиму Брайденстайну виконати цю задачу «за всяку ціну». Таким чином, Трампу не сподобалася заява NASA про намір відправити астронавтів на Місяць в 2028 році.

Джим Брайденстайн у свою чергу відповів: «Виклик прийнято. Тепер давайте працювати».

На Місяць за всяку ціну: Трамп зробив дивну заяву

Нагадаємо, раніше глава американського агентства аерокосмічних досліджень Джим Брайденстайн заявляв, що бюджет на 2020 фінансовий рік — один з найсильніших за всю історію агентства — 21 мільярд доларів. Кошти підуть на нові інноваційні технології та системи, які дозволять досліджувати більше місць на поверхні Місяця. Сам політ у NASA планували до 2028 року. Крім Місяця, вчені продовжать досліджувати Землю і Сонце.

Як відомо, масштабні дослідження Місяця необхідні для здійснення наступного астрономічного стрибка — відправлення людини на Марс.

Також повідомлялося, що ще в минулому місяці NASA попередило Boeing, а також його головного конкурента SpaceX про проблеми проектування і безпеки. Обидві компанії повинні були їх вирішити, перш ніж відправляти людей в космос. Надалі в NASA схвалили тестовий запуск космічного корабля від SpaceX Crew Dragon до МКС. А ось перший випробувальний політ Boeing, запланований на квітень перенесли на серпень – це означає, що пілотований політ відбудеться не раніше листопада.

Як відомо, NASA платить Boeing і SpaceX мільярди доларів, компанії повинні представити альтернативу Space Shuttle.

Джерело: Народна Правда