Ще до томосу: з’явився скандальний факт про Московський патріархат в Україні

УПЦ МП - інструмент Кремля у боротьбі з українською державністю

Ще до томосу: з’явився скандальний факт про Московський патріархат в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кремль використовував УПЦ Московського патріархату для формування негативної думки про Україну напередодні референдуму щодо Угоди про асоціацію України з ЄС і формував негативну думку у голандських політиків про Україну.

Loading...

 Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів вчений-релігієзнавець, народний депутат Віктор Єленський.

За словами експерта, Росія втручалася в зовнішні відносини України  з Нідерландами через підконтрольну УПЦ МП.

“Перед референдумом у Нідерландах (консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію України з ЄС. Відбувся 6 квітня 2016 року, мешканці Нідерландів виступили проти асоціації для України, – НП) туди виїхали представники української Ради церков та релігійних організацій, щоб комунікувати з релігійним і культурним середовищем, доводити, що Україна варта Угоди про асоціацію і так далі. В ці ж дні священноначалля (Московського патріархату, – НП) запрошує до себе в Лавру комісара з прав людини Нідерландів і розповідає йому про гоніння й те, як українська влада порушує фундаментальні принципи свободи совісті. Тобто, вони повністю діють у тому коридорі, який їм визначив Кремль”, – розповів Єленський.

Повний текст інтерв’ю вченого-релігієзнавця, народного депутата Віктора Єленського НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: Томос для України: у Москві дали УПЦ МП команду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...