Впала у відро з окропом: в Одесі сталася моторошна НП з дитиною

Однорічний хлопчик, якого 10 днів намагалися врятувати лікарі після падіння в окріп, помер

Впала у відро з окропом:  в Одесі сталася моторошна НП з дитиною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Однорічний хлопчик, який отримав 80% опіків тіла після падіння у відро з окропом, помер  в опіковому відділенні Одеської лікарні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила волонтер Катерина Ножевнікова на власній сторінці у Facebook.

Хлопчика на ім’я Данило  доставили із села Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області до обласного центру в ніч на 18 березня у вкрай тяжкому стані. Медики констатували 80% опіків поверхні тіла. Нещастя сталося з дитиною, коли мама Данила  збиралася купати своїх трьох дітей. В приміщенні стояло відро з окропом, яким збиралися розводити холодну воду. В цей час хлопчик, граючись, перелазив із ліжка на невеликий стіл, не втримався і впав у кип’ячу воду.

Волонтери організували збір коштів для порятунку маленького Данила. Донори, серед яких були поліцейські, здавали для хлопчика кров. За словами Ножевнікової, лікарі понад 10 днів робили все можливе, але врятувати дитину не вдалося. 26 березня Данилкові виповнився рік.

«Десять літрів окропу, одна хвилина, коли мама відвернулась… Його встигли охрестити, але я не знаю чи справедливо це. 11 днів пекла», – написала Ножевнікова.

Волонтер додала, що решту коштів благодійної допомоги, яку зібрали для лікування хлопчика, спрямують на придбання апаратури для опікового відділення, запасу медикаментів тощо.

Нагадаємо, у Києві нещодавно дивом врятували підлітків, що провалилися під лід. Випадок стався на озері Тельбін, дорослі встигли вчасно прийти на допомогу і витягли двох неповнолітніх з крижаної води.

Джерело: Народна Правда