Кораблі НАТО увійшли в Чорне море: з’явилася реакція РФ

До Одеси зайдуть іспанський фрегат F81 Santa Maria і канадський FFH333

Кораблі НАТО увійшли в Чорне море: з’явилася реакція РФ
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

За кораблями НАТО, що увійшли до акваторії Чорного моря, стежитимуть кораблі Військово-морського флоту Росії.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТАСС.

Відомо, що спостереження за діями військових кораблів НАТО здійснюватимуть кораблі ВМФ Росії “Іван Хурс” ( розвідувальний корабель) і “Василь Биків” (патрульний корабель).

Нагадаємо, через протоку Босфор пройшли відразу п’ять кораблів Північноатлантичного альянсу. Їх очолив флагман групи SNMG2 – голландський есмінець HNMLS Eversten F805. В групі також є французький корабель забезпечення FS Var A608 і турецький фрегат TCG Gelibolu F493. До Одеси зайдуть іспанський фрегат F81 Santa Maria і канадський FFH333. Кораблі проведуть у місті кілька днів, у понеділок жителі Одеси зможуть їх відвідати. Канадський фрегат буде відкритий для відвідування з 13 до 17 годин, а іспанський — з 16 до 19.

ЗМІ також повідомляли, що напередодні з анексованого РФ Севастополя в море вийшли малий ракетний корабель «Міраж» 617, малий ракетний корабель «Вишній Волочек» 609 і розвідувальний корабель «Іван Хурс».

Раніше повідомлялося, що в Чорному морі з 21 березня перебуває тральщик ВМС Франції (M-653) «Capricorne» (входить до складу 2-ї протимінної постійної групи НАТО в Середземному морі). 26 березня тральщик Capricorn відчалив від 16 причалу морського вокзалу і пішов з Одеси. Трохи раніше з Західної ВМБ у відкрите море вийшов катер «Прилуки», який проведе з французом навчання. У Чорному морі Capricorn пробуде до 2 квітня.

У лютому в Одесу заходив ракетний есмінець Сполучених Штатів Америки USS Donald Cook. USS Donald Cook має на борту пускові установки для ракет «Томагавк», «Асрок» і «Стандарт-2», а також протикорабельні ракети «Гарпун».

Джерело: Народна Правда
загрузка...