Не ховайте куртки – синоптик розповів, кого в Україні накриють морози

Леонід Горбань про морози й те, коли до України все ж прийде справжня весна

Не ховайте куртки – синоптик розповів, кого в Україні накриють морози
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Куди прийдуть нічні морози, коли українцям можна буде ховати теплі куртки та якої погоди варто очікувати найближчими вихідними, НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів народний синоптик Леонід Горбань.

Loading...

Коли буде тепло

Все відбувається за розрахунками: зараз по всій Україні нічні морози. Та й, починаючи від Москви, всі міста з мінусовою температурою в цей час доби. На півночі Луганщини, в Харківській, Чернігівській, Сумській областях нічні морози досягатимуть мінус 5-7 градусів. До Києва такі холоди не дійдуть, але особливого тепла не буде – у найближчі два дні погода все одно буде крутитися біля нуля або двох градусів морозу вночі.

Читайте також: До України йдуть сніг і морози – синоптик про те, коли все ж почнеться весна

28-29 березня очікується підхід ще одного циклону, як наслідок – мінлива хмарність. Ще чотири-п’ять днів квітня теж будуть прохолодними. Розрахунок показує, що нічні температури там всього 2-3 градуси вище нуля. І тільки після 7 квітня починається більш-менш нормальне тепло. До 7 числа триватиме ще така березнева погода.

Коли ховати куртки

Тут яка справа: для того, щоб зробити розрахунок по Україні, потрібно зробити його для територій навколо нашої країни, причому якомога далі, особливо на північ. Розрахунок щодо півночі першу семиденку квітня показує з хорошими нічними морозами. Денні температури – всього 3-4 градуси тепла, це починаючи від Москви, а далі, припустімо, Липецьк, Воронеж. Ці морози їх не залишають навіть в першу семиденку квітня. Так що й наша зона центральної частини України теж під їхнім впливом. На півдні, звичайно, набагато тепліше, а ось у північних областях і в Києві курточки не варто ховати.

Погода на вихідних і в день виборів

На вихідних (30-31 березня, в неділю, нагадаємо, в Україні відбудеться голосування на виборах президента, – НП), після приходу циклону можлива мінлива хмарність, температура вдень така собі, занадто ясно чи тепло не буде. Очікується прохолодна погода, температура по Києву дійде до 10-13 градусів тепла. На півдні, звичайно, тепліше, а в північних областях прораховується 8-9 градусів тепла. Так що ось така весна.

Марина Євтушок

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...