Кораблі НАТО всерйоз налякали росіян: що відбувається

В разі розміщення американського військового контингенту в Азовському морі, під удар потраплять кораблі ВМС РФ

Кораблі НАТО всерйоз налякали росіян: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Росії висунули власну версію  входження кораблів НАТО в акваторію Чорного моря.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заявув інтерв’ю виданню “Свободная пресса” зробив провідний експерт Центру військово-політичних досліджень МДІМВ, доктор політичних наук Михайло Александров.

За словами одіозного російського експерта,   ніяких нових санкційних заходів проти РФ в США придумати не  можуть, а намагатимуться тиснути на Росію психологічно.

“США не потрібують схвалення НАТО для проведення низки заходів у відповідь на кроки Росії в Криму і Азовському морі. Просто у Вашингтоні хочуть, щоб будь-які «заходи» проти Росії були предметом колективної відповідальності всіх держав-членів блоку.  Це давня звичка Сполучених Штатів: придумувати якусь капость, а потім одягати її в «прояв колективної волі всього альянсу». Так було, до речі, перед вторгненням в Ірак”, – заявив Александров.

Як пояснив Александров, США переслідують певний стратегічний інтерес, розміщуючи в Чорному і Азовському морях свій морський контингент.

“Якщо США розмістять «Томагавки» в Азовському морі, то під їхнім ударом опиниться місце дислокації російської дивізії РВСП. Інтерес цілком конкретний”, – резюмував експерт.

Нагадаємо, в неділю, 31 березня, в день виборів президента України в Чорному морі будуть патрулювати 6 кораблів НАТО.

Додамо, що в Чорному морі з 21 березня  вже знаходиться тральщик ВМС Франції (M-653) “Capricorne” , який  входить до складу 2-ї протимінної постійної групи НАТО в Середземному морі), він залишиться в Чорному морі до 2 квітня.

Джерело: Народна Правда