Ніколи такого не бачили: лікарів шокувала жінка, яка народила двічі за місяць

Ні, це не фейк

Ніколи такого не бачили: лікарів шокувала жінка, яка народила двічі за місяць
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

20-річна Аріфа Султана з Бангладеш народила близнюків з різницею менше місяця. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише BBC.

Аріфа Султана під час вагітності не відвідувала лікарів, оскільки вона з дуже бідної сільської родини. У лютому її привезли в лікарню, де вона народила хлопчика, через 26 днів вона повторно надійшла до лікарні з болями в животі.

Ультразвукове сканування показало, що вона все ще вагітна – у неї дві матки. За допомогою кесаревого розтину вона народила дочку і ще одного сина.

Доктор Шила Поддар, яка робила кесареве, каже, що бачить таке в перший раз: “Ми були просто в шоці і дуже здивовані. Я ніколи не бачила нічого подібного”.

Одночасно з цим гінеколог Крістофер Енг з Сінгапуру каже, що подвійна матка зустрічається не так вже і рідко: “Ймовірно, під час овуляції були запліднені відразу три яйцеклітини, у результаті виявилося три плоди”.

Аріфа Султана каже, що дуже рада поповненню родини, але переживає, що три дитини підірвуть і без того мізерні фінанси сім’ї. Її чоловік – чорнороб, і заробляє всього 95 доларів в місяць.

Як повідомлялося раніше, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела заборону на продаж, зберігання і реалізацію препарату «Hidroxiprogesterona капронат». Даний препарат призначають при загрозі викидня, а також аменореї і дисфункціональних маткових кровотечах.

В Україні заборонили популярний оральний контрацептив «Жанін» (Bayer, Німеччина). Виявилося, він може завдати серйозної шкоди здоров’ю. У складі препарату виявили етинілестрадіол і диеногест, які підвищують ризики венозної тромбоемболії в 1,6 рази у порівнянні з іншими компонентами контрацептивів.

Джерело: Народна Правда