Смертельна ДТП у Харкові: з’явилась важлива інформація щодо апеляцій Зайцевої та Дронова

У Харкові апеляційний суд отримав справу Зайцевої та Дронова

Смертельна ДТП у Харкові: з’явилась важлива інформація щодо апеляцій Зайцевої та Дронова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Харківський апеляційний суд отримав справу за обвинуваченням Олени Зайцевої та Генадія Дронова в скоєнні смертельної ДТП.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Depo.Харків повідомили у прес-службі суду.

У відомстві зазначили, що 1 квітня у провадження Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Генадія Дронова у скоєнні ДТП 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова.

Протоколом автоматичного розподілу визначена колегію суддів, яка розглядатиме справу. Головуючий у справі – суддя Володимир Протасов, судді – Олена Грошева і Вікторія Яковлєва.

Апеляційні скарги на вирок Київського районного суду міста Харкова подані Зайцевою, її захисником Юлією Плетньовою та захисником Дронова Сергієм Перепелицею.

Нагадаємо, 26 лютого обидва учасники ДТП (Олена Зайцева і Геннадій Дронов) отримали максимально можливе покарання: 10 років позбавлення волі + 3 роки позбавлення права керувати транспортними засобами.

Постраждалі та родичі загиблих у страшній аварії заявили, що винесений вирок їх влаштовує, але все ж вони побоюються, що фігуранти справи можуть вийти на свободу раніше.

Джерело: Народна Правда