Вибори президента України: у Кремлі зробили гучну заяву про майбутнє Донбасу

У Кремлі відповіли Зеленському, що про будь-яку компенсацію «не може йти мови»

Вибори президента України: у Кремлі зробили гучну заяву про майбутнє Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Кремлі прокоментували бажання одного з кандидатів в президенти України домагатися компенсації за окупацію українських територій.

Про це висловився прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

ЦВК РАХУЄ ГОЛОСИ: ХТО ПЕРЕМАГАЄ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

«Ми уважно стежимо за заявами кандидатів, природно, особливо в тій частині, яка стосується нашої країни та двосторонніх відносин. Ми уважно стежимо за висловлюваннями кандидатів про їх бачення майбутньої долі Донбасу і робимо відповідні висновки», – пояснив Пєсков журналістам.

Говорячи про майбутнє керівництво України, прес-секретар російського президента, зокрема, зазначив, що в Кремлі хотіли б бачити в Україні «біля керма не партію війни, а партію, яка націлена на реальне поетапне врегулювання ситуації на південному сході України на основі наявних домовленостей».

Пєсков уточнив, що в даному випадку мова йде про Мінські угоди.

Реагуючи на намір кандидата в президенти України Володимира Зеленського вимагати від президента РФ звільнення українських територій та компенсації збитків, Пєсков відповів: «Ми готові роз’яснити кожному громадянину України, що Росія не окупує ніякі українські території».

Представник Кремля також додав, що про будь-яку компенсацію «не може йти мови», тому що «”республіки Донбасу” не визнані, відкинуті самою Україною, і те, що там відбувається, є наслідком тієї політики, яку проводить керівництво України».

Інтернет-користувачі активно обговорюють результати першого туру президентських виборів в Україні — за останніми даними, в перегонах лідирує Володимир Зеленський, на другому місці — Петро Порошенко, на третьому — Юлія Тимошенко.

Джерело: Народна Правда