Десятки вбитих: скільки бойовиків загинули від рук ЗСУ у березні

В "республіках" провалився призов - ніхто не хоче захищати "кордони"

Десятки вбитих: скільки бойовиків загинули від рук ЗСУ у березні
Автор Романова Марі в Новини/Правда про ООС

Бійці операції Об’єднаних сил завдали бойовикам Донбасу значної шкоди.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у своєму Telegram-каналі повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан («Штірліц»).

Loading...

За його словами, в минулому місяці в підрозділах “Л/ДНР” ліквідували близько 56 бойовиків, поранення отримали близько 85 осіб. Анатолій Штефан також додав, що небойові втрати склали 9 найманців. Смерть настала в результаті порушення заходів безпеки, самогубства або вбивства. Ще 16 осіб отримали поранення.

При цьому, додав офіцер, куратори бойовиків в Кремлі наказують, занижувати показники в офіційних зведеннях, щоб не перешкодити “призову на військову службу за контрактом”. Окремо Штефан зазначив, що в невизнаних “республіках” ніхто не поспішає захищати “кордони”, статистика “призову” дуже низька.

Десятки вбитих: скільки бойовиків загинули від рук ЗСУ у березні Десятки вбитих: скільки бойовиків загинули від рук ЗСУ у березні

Раніше Анатолій Штефан («Штірліц») публікував відео, як українські військові в зоні проведення Операції Об’єднаних сил потужним ударом знищили одиницю ворожої бойової техніки.

Бойовик з Росії, який отримав термін в Україні за участь у терористичній організації, розповів про те, як він опинився на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...