Проблеми з Brexit: Мей зробила важливу заяву щодо виходу з ЄС

Глава уряду заявила про необхідність нової відстрочки Brexit

Проблеми з Brexit: Мей зробила важливу заяву щодо виходу з ЄС
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей звернулася з телезверненням до нації і заявила про необхідність нової відстрочки термінів виходу країни з Євросоюзу. 

Про це повідомляє  НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Британський прем’єр виступила із заявою після багатогодинного екстреного засідання уряду Великобританії і за десять днів до умовної дати виходу країни з Євросоюзу попросила лідерів ЄС про ще  одну відстрочку.

“Вихід з угодою є  найкращим рішенням, нам необхідно подальше продовження статті 50 (Лісабонського договору про ЄС – ред.), щоб воно було найбільш коротким”, – сказала Мей.

Як відомо, Тереза ​​Мей зібрала уряд Великобританії  на п’ятигодинне засідання після чергового провалу голосування по угоді з ЄС по Brexit.

Нагадаємо,  напередодні стало відомо, що британський парламент в черговий раз не схвалила жоден з варіантів Brexit. Угода між Лондоном і Брюсселем парламентарії не підтримали вже тричі.

Також повідомлялося, що Кабінет британського прем’єр-міністра готує проти глави уряду Терези Мей повномасштабний змова з метою усунення її від влади. Після відставки Мей глави відомств розраховують, що процес Brexit завершить тимчасовий наступник політика.

До слова, глава делегації Євросоюзу на переговорах про Brexit Мішель Барньє заявив, що з кожним днем зростає ймовірність жорсткого варіанту Brexit, коли Великобританія покине Євросоюз без взаємної угоди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...