Дебати Зеленського і Порошенка: в НСК “Олімпійський” дали цікаву відповідь

До НСК «Олімпійський» не надходило ніяких звернень щодо проведення дебатів між кандидатами в президенти України

Дебати Зеленського і Порошенка: в НСК “Олімпійський” дали цікаву відповідь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В адміністрації НСК “Олімпійський” повідомили, що не отримували ніяких офіційних заяв чи звернень про проведення на стадіоні публічних дебатів між кандидатами в президенти.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на сторінці Olympic NSC у Facebook. 

Loading...

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ТА ВСІ ПОДРОБИЦІ

“До державного підприємства НСК «Олімпійський» не надходило жодних офіційних заявок  чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України. Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві – є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні”, – зазначили в НСК “Олімпійський”.

Дебати Зеленського і Порошенка: в НСК “Олімпійський” дали цікаву відповідь

Також в прес-службі підприємства наголосили, що в  разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку.

“НСК «Олімпійський» є аполітичним державним підприємством та не бере жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у президенти України”, – додали в повідомленні.

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський висунув умови дебатів з чинним президентом Петром Порошенком, з яким він зустрінеться у другом турі виборів, і запропонував провести їх на НСК “Олімпійський”.

Чинний президент України Петро Порошенко відповів на ультиматум Володимира Зеленського – нардеп від БПП Марія Іонова повідомила, що Петро Порошенко не буде проведити дебати з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Джерело: Народна Правда
загрузка...