Обєднання РФ та Білорусі: відомий журналіст вказав на цікавий факт

Росія видає Білорусі новий кредит в 600 мільйонів доларів, але Мінськ, отримавши ці гроші, відразу віддасть їх назад Москві

Обєднання РФ та Білорусі: відомий журналіст вказав на цікавий факт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який, незважаючи на підтримку дій Росії, так і не визнав анексію Криму, намагається останнім часом трохи змінити вектор розвитку своєї країни і поглядає не тільки на Захід, але і в бік Китаю.

Про це у своєму блозі на «Ехо Москви» пише журналіст Матвій Ганапольський, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

«Лукашенко, який при владі з 90-х, давно зрозумів, що Росія його зжере і пручається, як може, намагається сидіти на двох стільцях», — пише Ганапольський.

Він зазначає, що в аеропорту Мінська на кожному розі написи китайською. Так президент у пошуках економічної альтернативи Москві вітає жителів Піднебесної.

При цьому в медіапросторі Мінська по Союзній державі, до якої керівництво Росії останнім часом прагне примусити Білорусь, картина трохи інша.

Зайдіть на сайти “Союзна держава”, “Інформаційно-аналітичний портал Союзної держави” або інтернет газети “Союзне Віче”. Там чудові заголовки типу “Лукашенко та Путін привітали один одного з днем єднання народів”, або “Доля у наших країн — жити разом”. Така ось чудова мильна опера», — зазначає журналіст.

В житті, зазначає Ганапольський, все набагато прозаїчніше: Росія видає Білорусі новий кредит в 600 мільйонів доларів. Але Мінськ, отримавши ці гроші, відразу віддасть їх назад Москві, в рахунок погашення старого російського боргу.

«Але всього цього на чудових казкових сайтах Союзної держави ви не знайдете», — нагадує Ганапольський.

Журналіст підкреслює, що Білорусь — не Росія. У неї немає стільки ресурсів. Але існував міф про «білоруське диво», яке приписували Лукашенко.

«… усе розвалилося після знаменитого відео з корівника, коли Лукашенко дивиться на нещасних брудних корів, що стоять в лайні, кричить, що це „Освенцим“ і вимагає „Під ніж!“. При цьому, незрозуміло — корів пустити під ніж, або керівництво цього колгоспу», — підкреслює Ганапольський.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що у Мінську готові відмовитися від пропозицій Росії щодо взаємної інтеграції двох держав.

Джерело: Народна Правда
загрузка...