Блокада Азовського моря: що відбувається з українськими суднами

Росія продовжує затримувати судна в Азовському морі

Блокада Азовського моря: що відбувається з українськими суднами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія продовжує блокаду Азовського моря, час затримання суден на вході в Азовське море в березні становив в середньому 25,3 години, на виході – 33,7 години.

Про це свідчать статистичні дані за місяць, оприлюднені у Facebook головним редактором українського інформаційного агентства Black Sea News Андрієм Клименком, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

«На вході Азовського моря – в середньому 25,3 години, що є мінімальною за весь період блокади, але все ще є більшим, ніж в липні, на початку блокади Керченської протоки; на виході з Азовського моря – зростання після зменшення в грудні-січні продовжується, в середньому затримка склала 33,7 годин, в лютому була 30,6 годин, в січні – 23,9», – зазначив Клименко.

За його словами, «ні про яке «припинення блокади» мови не йде», тривалість штучного затримування судів залишається в 3-6 разів більшою, ніж до початку блокади Керченської протоки.

Клименко також оприлюднив загальну статистику затримання суден за весь період блокади Росією Азовського моря.

На даний момент відсутня інформація про це від відповідних відомств України і Росії.

Блокада Азовського моря: що відбувається з українськими суднами

Нагадаємо, що представник США в НАТО Кей Бейлі Хатчисон заявила, що альянс в даний час готує пакет заходів по стримуванню дій Росії в чорноморському басейні, що передбачає, зокрема, відправку в Чорне море кораблів для забезпечення проходу українських суден через Керченську протоку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...