Об’єднання РФ та Білорусі: названо дату, коли це станеться

Telegram-канал "НЕЗИГАРЬ" близький до Кремля, але прогнози його джерел збуваються не завжди

Об’єднання РФ та Білорусі: названо дату, коли це станеться
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Конституційний акт Союзної держави – об’єднання Російської Федерації та Білорусі технічно готовий. Вже восени світ чекає серйозна перезавантаження.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє близький до Кремля Telegram-канал “НЕЗЫГАРЬ”

Loading...

Прокремлівські інформатори повідомляють, що проект можуть восени винести на референдум. Попередньо, референдум оголосять 8 вересня 2019 року – єдиний день голосування в Росії і в Білорусі (парламентські вибори).

Об’єднання РФ та Білорусі: названо дату, коли це станеться

Цікаво, що на початку березня в ході “Великої розмови з президентів” президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що якщо питання про об’єднання винести на референдум, то 98% білорусів висловляться проти: “Виросли нові покоління і старі зрозуміли, що ми можемо співпрацювати зовсім в іншій формі. Білоруси сьогодні хочуть бути разом з Росією, але жити в своїй квартирі”.

Через місяць після цієї заяви Лукашенка «проспівав оду» Росії з нагоди 20-річчя підписання договору про Союзну державу. Президент Білорусі не стримувався у емоціях і згадав про “багатовікову дружбу, спільних духовних цінностях, нероздільній спадщину минулого”. Він також заявляв, що “реальні переваги Союзу сьогодні відчувають мільйони білорусів і росіян”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...