Зеленський проти Порошенка: за кого проголосували різні регіони України

Чинний президент здобув перемогу лише в трьох областях

Зеленський проти Порошенка: за кого проголосували різні регіони України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія обробила 100% протоколів по всій Україні, у другий тур президентських виборів проходять чинний глава держави Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Зеленского підтримали понад 5 мільйонів українців, у нього 30,24% голосів, Порошенка – понад 3 мільйони, у нього 15,95%.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ-2019: РЕЗУЛЬТАТИ І ВСІ ПОДРОБИЦІ

Центральна виборча комісія вже оприлюднила інфографіку того, як голосували за Зеленського і Порошенка області.

Чинний президент здобув перемогу лише в трьох областях: Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській. Досить маленький відрив від Порошенка отримав Зеленський у Вінницькій, Волинській та Рівненській області, а також в Києві.

Зеленський проти Порошенка: за кого проголосували різні регіони України

Стосовно інших кандидатів, то Юлія Тимошенко здобула перемогу в Івано-Франківській області (22,51%, коли у Петра Порошенка – 21,30%), а Юрій Бойко – у Донецькій і Луганській.

Зеленський проти Порошенка: за кого проголосували різні регіони України Зеленський проти Порошенка: за кого проголосували різні регіони України

Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії ще при підрахунку 60% протоколів заявили, що жоден з кандидатів вже не зможе набрати більшість голосів виборців – в Україні буде другий тур президентських виборів.

Поліція розслідує масштабну фальсифікацію виборів у Мангушському районі. Дані сайту Центральної виборчої комісії не збігаються з даними, переданими в Київ членами територіальної виборчої комісії — показники одного з кандидатів перебільшені в дев’ять разів.

Другий тур президентських виборів пройде 21 квітня. До цього пройдуть дебати між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Незважаючи на ультиматум Зеленського провести дебати на НСК «Олімпійський, швидше за все, проведе зустріч «UA:Суспільне».

Джерело: Народна Правда