Мені все одно: Зеленський розповів про майбутнє “Приватбанку”

Зеленський прокоментував шанси Коломойського повернути собі банк

Мені все одно: Зеленський розповів про майбутнє “Приватбанку”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Кандидат на пост президента Володимир Зеленський, якому наполегливо приписують зв’язок з олігархом Ігорем Коломойським, відповів на скандальне питання про долю “Приватбанку”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Радіо Свобода“.

Loading...

Журналіст програми «Схеми: корупція в деталях» запитав “Які шанси є у Коломойського повернути собі націоналізований «Приватбанк».

ДЕБАТИ НА СТАДІОНІ: УКРАЇНЦЯМ РОЗПОВІЛИ ВАЖЛИВЕ ПРО ЗУСТРІЧІ ЗЕЛЕНСЬКОГО І ПОРОШЕНКА

“Ви підтримуєте компенсації чи повернення «Приватбанку» для Ігоря Коломойського”, – запитав журналіст Сергій Андрушко.

«Та мені все одно, що буде з Ігорем Коломойським. Ну, це повинні розбиратися … “Приватбанк” зараз – державна установа, чому вона має повертатися Коломойському?», – заявив Зеленський.

Як повідомлялося раніше, 5 квітня, Петро Порошенко та Володимир Зеленський, як і було обумовлено раніше, здали аналізи на наркотики і алкоголь. В мережі опублікували відео обох процедур.

Чинний президент приїхав на стадіон «Олімпійський», а Володимир Зеленський обрав приватну лабораторію. За словами представника штабу Зеленського, його кандидат обрав саме цю лабораторію, через те,  що установи, які контролюються державою, можуть бути заангажованими. З цієї причини Зеленський, нібито відмовився і здавати аналізи і в медпункті «Олімпійського».

Перші результати аналізів Петра Порошенка оприлюднив головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» Володимир Ярий. За його словами, швидкий тест не виявив жодних психоактивних речовин. Аналіз на вміст алкоголю буде готовий пізніше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...