З’явилася трагічна звістка про батька одного з українських моряків, захоплених у полон Росією

У чоловіка не витримало серце

З’явилася трагічна звістка про батька одного з українських моряків, захоплених у полон Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо про смерть батька одного з українців, що у листопаді минулого року потрапили в полон до росіян у Чорному морі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Думська».

Loading...

Як повідомили виданню волонтери, які контактують з сім’ями полонених моряків, Леонід Драч помер в Іллінецькому районі Вінницької області. У чоловіка не витримало серце. Напередодні ввечері йому стало погано. Його доставили до реанімації, але врятувати чоловіка не вдалося.

Леонід Драч доводився батьком офіцеру СБУ Андрію Драчу, який у момент нападу росіян знаходився на бронекатері «Нікополь». Андрій — єдиний син у сім’ї. Українець закінчив інститут ВМС, він один з тих, хто співав гімн на плацу Академії імені Нахімова в Севастополі навесні 2014 року під час анексії Криму.

Мати матроса служить у Збройних силах України.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розповів про цілі, яких добивається президент РФ Володимир Путін, незаконно утримуючи захоплених 25 листопада в Керченській протоці українських моряків.

16 січня повідомлялося, що всі 24 українських моряка, які після скандальних подій у Керченської протоки перебувають в полоні, залишаться під вартою ще на три місяці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...