ЗСУ влучним пострілом знищили позицію бойовиків: яскраве відео

Знищені двоє окупантів, один отримав поранення

ЗСУ влучним пострілом знищили позицію бойовиків: яскраве відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Бійці Збройних сил України знищили вантажівку окупантів разом з боєкомплектом, а також двох бойовиків.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє волонтер Юрій Мисягін.

За його словами, в операції брали участь бійці групи К-2 з 54-ї механізованої бригади. Українські захисники знищили УРАЛ окупантів разом з боєкомплектом, який щойно доставили на одну з позицій в районі селища Золоте. Удар було нанесено, коли бойовики почали розвантажувати вантажівку.

“Дочекалися моменту початку розвантаження і за пару хвилин повністю знищили. Повністю! Також була серйозно пошкоджена бойова машина (МТЛБ), яка змогла від’їхати, але незабаром заглухла в 300 метрах осторонь від позиції. В цій операції, крім техніки і боєкомплекту були знищені двоє окупантів, і один був поранений”, – коментує Мисягін.

ЗСУ влучним пострілом знищили позицію бойовиків: яскраве відео

Нагадаємо, напередодні російський письменник-терорист, який брав участь у війні на Донбасі, колишній радник ліквідованого ватажка «ДНР» Олександра Захарченко — Захар Прилєпін в коментарі російським ЗМІ заявив, що для Донбасу краще, якщо в Києві буде новий Майдан.

Одночасно з цим офіцер ЗСУ Анатолій Штефан («Штірліц») повідомив, що на Донбасі намагаються приховати надзвичайну подію — п’яний бойовик розстріляв своїх, а потім звів рахунки з життям.

Джерело: Народна Правда