Людей на МКС «замінять» роботи: в NASA задумали революцію

На МКС відправлять трьох роботів-помічників

Людей на МКС «замінять» роботи: в NASA задумали революцію
Автор Романова Марі в Наука/Новини

NASA має намір відправити на Міжнародну космічну станцію спеціальних роботів, які повинні взяти на себе рутинну роботу астронавтів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Twitter космічного агентства.

Loading...

Astrobee (“Астробджоли”) зможуть працювати, як самі по собі, так і під управлінням астронавтів. “Бджола” зможе ремонтувати щось на станції, подавати інструменти, а також перевіряти десятки тисяч різних інструментів на МКС та знаходити їх за допомогою сканерів, щоб люди не витрачали на це час. Для взаємодії з об’єктами є спеціальна механізована рука.

«Бджоли» зовні схожі на робот-пилосос,  космічною станцією вони  пересуватимуться за допомогою вентиляторів, а орієнтуватися у просторі з допомогою камер. Після того, як у робота закінчиться заряд, він сам буде встановлювати себе на підзарядку.

Нагадаємо, в NASA підвели підсумки чергового етапу конкурсу 3D-Printed Habitat Challenge, учасники якого розробляють моделі 3D-друкованих будинків, у яких в майбутньому зможуть жити колоністи Марса.

NASA зробить спробу зв’язатися з інопланетянами — американське космічне агентство готується провести випробування нової системи зв’язку, що працює в рентгенівському діапазоні.

Нещодавно телескоп «Spitzer», який призначений для вивчення космосу в інфрачервоному діапазоні, отримав зображення «метелика» — області, де активно утворюються масивні гарячі зірки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...