Бойовики “ЛНР” атакували українську церкву: тривожні новини з Донбасу

Окупанти провели обшуки в Луганській єпархії ПЦУ і проводят допити двох священиків

Бойовики “ЛНР” атакували українську церкву: тривожні новини з Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовики “ЛНР” переслідують священнослужителів Православної церкви України в Луганську.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив  управитель Луганської єпархії ПЦУ, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій (Яворський) на власній сторінці у Facebook.

За інформацією єпископа ПЦУ, 4 квітня російські окупанти провели обшуки в управлінні Луганської єпархії та Свято-Троїцького кафедрального собору Української православної церкви (Православної церкви України) в Луганську.

Терористи угруповання “ЛНР”  в рамках проведення операції “Стоп-терор”  так званою “службою боротьби з економічними злочинами” під час обшуку в єпархії ПЦУ вилучили церковну та українську символіку, церковні книги, офіційне листування, а також робочі комп’ютери. Про це розповів в телефонній розмові секретар єпархії протоієреєм Анатолій Назаренко, який перебуває в Луганську

 Також бойовики “ЛНР” провели обшуки  в приватних оселях священнослужителів –  протоієрея Анатолія Назаренка та ієрея Геннадія Курганова.

“Наразі щодо обох священнослужителів ПЦУ ведуть “слідчі дії”, їх допитують по 5–6 годин на день, їм “рекомендували” не залишати Луганськ, але не заборонили проводити богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луганська”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, синод РПЦ в Україні закликав Варфоломія “визнати помилкою” видачу томосу Православної церкви України і відкликати його.

Додамо, що в ПЦУ відреагували на обурливі заяви Москви і пояснили, яку мету  насправді переслідує РПЦ.

Джерело: Народна Правда