Росіяни почали стріляти у Чорному морі: що відбувається

Екіпаж «Адмірала Григоровича» відпрацював комплекс заходів з пошуку, виявлення, стеження і знищення субмарини умовного противника

Росіяни почали стріляти у Чорному морі: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В акваторії Чорного моря відбулися підготовчі та залікові артилерійські стрільби окупантів, у яких взяв участь екіпаж фрегата Чорноморського флоту Росії «Адмірал Григорович».

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це написав підконтрольний окупаційній владі ресурс «Кримінформ» з посиланням на начальника відділу інформаційного забезпечення флоту Олексія Рульова.

«В рамках завершального етапу підготовки корабля до виконання завдань за призначенням, екіпаж провів підготовчі та залікові артилерійські стрільби по надводній цілі, а також виконав електронні пуски зенітними ракетами і високоточною зброєю по морській цілі, що імітує надводний корабель умовного супротивника», – зазначається в повідомленні.

Крім того, екіпаж «Адмірала Григоровича» спільно з підводними силами і Морською авіацією Чорноморського флоту РФ відпрацював комплекс заходів з пошуку, виявлення, стеження і знищення субмарини умовного противника.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російські окупанти в анексованому Криму провели ракетні стрільби в акваторії Чорного моря – загін кораблів Чорноморського флоту після стрільб повернувся в пункт базування до Севастополя.

Джерело: Народна Правда