У скандалі навколо депутата з Європи та України з’явилися нові подробиці

Скандал набирає обертів

У скандалі навколо депутата з Європи та України з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Скандал навколо депутата румунського парламенту, лідера Демократичного союзу угорців в Румунії Хунора Келемена, якого не впустили в Україну, набирає обертів – у відповідь МЗС Угорщини викликало посла України в Будапешті Любов Непоп.

Про це заявили у прес-службі МЗС Угорщини, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Європейську правду.

Loading...

Розмовляючи з послом прес-секретар МЗС Угорщини Тамаш Менцер назвав крок української влади неприйнятним і антиугорським.

“Прес-секретар підкреслив, що розглядає заборону в’їзду в Україну лідеру Демократичного союзу угорців Румунії (RMDSZ) Хунору Келемену як неприйнятний і антиугорський крок” – повідомили в МЗС Угорщини.

Крім того, згідно повідомленню у Facebook посла України в Румунії Олександра Банкова, Хунор Келемен раніше намагався в’їхати в Україну за угорським паспортом. При цьому сам Келемен це спростовує.

У скандалі навколо депутата з Європи та України з’явилися нові подробиці

“Пану Келемену Хунору заборонено в’їзд на територію України з 03.11.2017 року. З того часу він вже намагався в’їхати в Україну з угорським паспортом і йому було відмовлено, тож він точно знав про ухвалене українською стороною рішення” – пише посол.

У свою чергу Хунор Келемен заявив, що твердження посла не відповідає дійсності.

“Заява українського посла в Румунії Олександра Банкова про те, що я раніше намагався перетнути кордон України з угорським паспортом є неправдою” – пише він у Facebook.

Нагадаємо, раніше Україна оголосила консула Консульства Угорщини в місті Берегове персоною нон-грата. Причиною стала видача українцям угорських паспортів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...