Коломойський зізнався, скільки грошей він хоче за ПриватБанк

Олігарх хоче, щоб Україна повернула йому $2 млрд капіталу, який він як співвласник вніс до банку

Коломойський зізнався, скільки грошей він хоче за ПриватБанк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український олігарх і колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський розповів про свої претензії на ПриватБанк, а також про те, чому вимагатиме  від України компенсацію «за незаконну націоналізацію банку».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  він розповів в інтерв’ю “Економічній правді“.

Як відомо, Коломойський заявив про те, що “очікує правову оцінку і компенсацію” за націоналізацію ПриватБанку, а серед осіб, від яких він вимагатиме компенсації, назвав президента України Петра Порошенка.

“Нехай мені скажуть, правильно у мене забрали моє майно, або неправильно. Якщо його забрали неправильно, то мені належить за це компенсація. У тому чи іншому вигляді. А ось якщо виявиться, що при виплаті компенсації держава зазнала збитків … Хоча вона вже понесла збитки, просто націоналізувавши цей банк. Якщо банк такий поганий, то треба було відправляти його на ліквідацію – це коштувало б державі вдвічі дешевше. Так ось: якщо в результаті всієї цієї “операції-націоналізації” з’ясується, що держава зазнала збитків, то особи, які до цього причетні, повинні нести відповідальність. Не я, а ті, хто це робив”, – пояснив суть своїх претензій Коломойський.

Також олігарх озвучив суму компенсації, яка б його задовольнила.

“Якщо судом буде встановлено, що щось неправильно було зроблено, незаконно ( націоналізація Приватбанку – Ред.), будемо якось домовлятися, вирішувати або судитися. Не обов’язково ж відразу судитися.  Мені незрозуміла позиція держави. Вони хочуть залишити собі ПриватБанк? Нехай залишають. Мені не потрібен ПриватБанк. Але там лежало два мільярди доларів капіталу. Нехай повернуть, і немає питань”, – заявив Коломойський.

«Приват — це тягар для держави. Вона не знає, що з банком робити», — заявив Коломойський, додавши, що поганий кредитний портфель банку — це не вина його колишніх власників, а результат поганого менеджменту нового керівництва банку.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський розповів про свої плани щодо ПриватБанку і про те, коли він збирається в Україну. За словами екс-власника Приватбанку, він хоче “очистити своє ім’я”.

Додамо, раніше Ігор Коломойський відкрито підтримав Володимира Зеленського в якості кандидата на пост президента країни.

Джерело: Народна Правда