Окупанти у Криму затримали матір в’язня Кремля: всі подробиці

Жінок доставили до відділу поліції

Окупанти у Криму затримали матір в’язня Кремля: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В окупованому Бахчисараї російська поліція затримала за одиночний пікет мати засудженого за звинуваченням в організації осередку «Хізб ут-Тахрір» Енвера Мамутова.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Крим.Реалії.

Зарема Мамутова вийшла на одиночний пікет, щоб висловити свою незгоду з вироком щодо її сина. На плакаті було написано: «Мій син не терорист. За що 17 років».

Дружина Енвера Мамутова, Аліє, вела прямий ефір того, що відбувається в Facebook. На місце прибула російська поліція, її представник попередив Аліє Мамутову, що якщо вона буде перебувати поруч з матір’ю, вони розцінять їх дії, як несанкціоноване зібрання. Аліє Мамутова перейшла на іншу сторону дороги і продовжила стрім. Тим не менш, інспектор поліції зажадав у матері Мамутова документи, і заявив, що не розцінює її дії як одиночний пікет.

Обох жінок доставили до відділу поліції, де був заповнений протокол про дачу показань. Жінки скористалися статтею Конституції Росії про відмову в дачі свідчень проти себе або родичів.

Раніше стало відомо, що Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Енвера Мамутова до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму, Руслана Абільтарова, Ремзі Меметова та Зеврі Абсеїтова – до 9 років колонії суворого режиму. Жоден з фігурантів не визнав своєї провини.

Джерело: Народна Правда