Порошенко зробив цікаві заяви про Зеленського, Путіна, алкоголізм і наркотики

Порошенко зазначив, що був здивований, коли дізнався про пропозицію Зеленського зробити аналізи

Порошенко зробив цікаві заяви про Зеленського, Путіна, алкоголізм і наркотики
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Чинний глава держави Петро Порошенко зробив кілька заяв щодо свого опонента на виборах президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на виступ Петра Порошенка в ефірі телеканалу ICTV.

Loading...

Зокрема Порошенко прокоментував розмови про те, що Зеленський є «агентом Путіна»: «Я вже пояснив, що я ніяк не звинувачую Володимира Зеленського в тому, що він є агентом Путіна. Це точно не так. Якщо хтось зрозумів саме так — я вибачаюся».

Що стосується гасла кампанії Порошенка «Якщо не Порошенко, то Путін», то чинний глава держави пояснив наступне: «Я не автор цього гасла, але я виходив з цитати Путіна. Це Путін сказав. Що для нього допустимий будь-який кандидат у президенти України, окрім Петра Порошенка. Це не я сказав і не політтехнологи. Він вважає, що він повинен визначати, хто буде українським президентом, а не український народ».

Порошенко також підкреслив, що ніде не стверджував, що Зеленський є наркоманом: «Я не стверджую, що Володимир Зеленський є наркоманом. Я не стверджую і не стверджував, я не маю для цього жодних підстав».

Разом з тим він пояснив, що вважає вкрай важливим, щоб громадяни країни мали інформацію про стан здоров’я кандидата в президенти України: «Я наголошую на праві громадян України мати 100-відсоткові гарантії, що майбутній президент і майбутній Верховний головнокомандувач гарантовано не є залежним від наркотиків».

У той же час Петро Порошенко зазначив, що був здивований, коли дізнався про пропозицію Зеленського зробити аналізи, в тому числі на алкоголь: «Це фейки російської пропаганди, що Порошенко п’є і не просихає», – зазначив президент України.

Як повідомлялося раніше, 5 квітня, Петро Порошенко та Володимир Зеленський, як і було обумовлено раніше, здали аналізи на наркотики і алкоголь. В мережі опублікували відео обох процедур.

Чинний президент приїхав на стадіон «Олімпійський», а Володимир Зеленський обрав приватну лабораторію. За словами представника штабу Зеленського, його кандидат обрав саме цю лабораторію, через те,  що установи, які контролюються державою, можуть бути заангажованими. З цієї причини Зеленський, нібито відмовився і здавати аналізи і в медпункті «Олімпійського».

Джерело: Народна Правда
загрузка...