Дієта чи жменя таблеток: відкрито всю правду про вітаміни та харчові добавки

За 5 років продажі добавок зросли на 6%, наприклад, 34% британців щодня приймають медичні добавки, в той час як в США цей показник наближається вже до 50%

Дієта чи жменя таблеток: відкрито всю правду про вітаміни та харчові добавки
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені заявили, що харчові добавки можуть збільшити ризик смерті від раку або серцево-судинних захворювань.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Daily Mail.

Loading...

Представники Університету Тафтса (приватний дослідницький університет) провели дослідження, в якому взяли участь 27 тисяч осіб. Науковці проаналізували, як прийом ряду поживних речовин пов’язаний зі швидкістю смерті.

Виявилося, що продовжують життя лише ті поживні речовини, які організм отримав з продуктів харчування, а не таблетки. Професор Том Сандерс не радить замінювати дієту жменькою таблеток.

Дослідження показало, що для організму важливо джерело поживної речовини. Приміром, виявилося, що вітаміни А і К, магній і цинк знижують ризик смерті, але тільки якщо вони містяться в продуктах. Особливо це важливо дітям, тому батькам радять перевести дітей на здорову дієту (овочі, горіхи, насіння, цільне зерно і фруктами), а не витрачати гроші на добавки.

Доповнення у вигляді деяких вітамінів або мінералів корисно для людей з групи ризику, наприклад, фолієва кислота під час вагітності.

Нагадаємо, взимку наш організм страждає від нестачі вітамінів, що призводить до авітамінозу, який в свою чергу може призвести до проблем зі здоров’ям. Найчастіше причиною нестачі вітамінів є убогий раціон, який не включає овочі і фрукти.

Всім відомо, що яблука джерело корисних вітамінів, а також заліза, але недавно вчені з Вісконсинського університету прийшли до висновку, що їх шкірка здатна вбивати ракові клітини.

Джерело: Народна Правда