Названо чотири речі, яких українці хочуть від Зеленського і Порошенка

Олексій Антипович про другий тур виборів і те, що українці очікують від своїх кандидатів

Названо чотири речі, яких українці хочуть від Зеленського і Порошенка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українці очікують від кандидатів на пост президента України вирішення найбільш актуальних і болючих питань, як от встановлення миру на Донбасі, економічне зростання, непомірно високі тарифи на компослуги і подолання корупції.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ  розповів директор соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович.

За словами експерта, для пересічного виборця найголовнішими питаннями є питання його власного існування.

“Війна на Донбасі, економічне зростання, тарифи, ну і, звичайно, боротьба з корупцією, це традиційна тема. Але нагадаю, що корупція в Україні, на думку громадян, стосується лише вищих ешелонів влади. А от побутовою корупцією люди користуються і визнають її зручним механізмом вирішення власних проблем. Я зараз кажу про більшість, звичайно. Зміни у свідомості потихеньку відбуваються, але не надто швидко”, – змалював портрет пересічного виборця Антипович.

Як зауважив експерт, хоча українці толерантні до побутової корупції, політична корупція є неприйнятною.

“Скажімо так, побутова корупція має передбачені вигоди, й на тому рівні це сприймається позитивно. А от така ж самісінька корупція у вищих ешелонах влади (лобізм, заробітки, розподіл бюджетних коштів) сприймається вже як корупція, із якою треба боротися. Ця діалектика залишається в головах українців. Вони розділяють себе і владу, державу і власні сімейні чи містечкові проблеми”, – резюмував Антипович.

Повний текст інтерв’ю  директора соціологічної групи “Рейтинг” Олексія Антиповича НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: В другому турі українець обиратиме між ненавистю і страхом – відомий соціолог  і тут:   На виборах українці будуть голосувати не за Зеленського чи Порошенка – соціолог.

Джерело: Народна Правда