У Зеленського розповіли про перші десять рішень на посту президента України

Обіцяє змінити Нормандський формат і виключити з переговорного процесу по Донбасу Медведчука

У Зеленського розповіли про перші десять рішень на посту президента України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Ідеолог передвиборної кампанії Володимира Зеленського Руслан Стефанчук, а також експерт штабу економічних питань Данило Гетманцев озвучили десять перших рішень свого кандидата на посаді президента.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише LIGA.net.

Loading...

За словами представників команди “Зе!”, Володимир Зеленський готовий вести прямі переговори з Російською Федерацією за участю міжнародних партнерів; має намір “обезголовити” Міноборони, МЗС, СБУ і ГПУ; узаконити народні петиції і врегулювати процедуру імпічменту президента.

Десять рішень Зеленського, які він обіцяє виконати, якщо його оберуть президентом

Зеленський готовий вести переговори з РФ, але хоче внести корективи в Нормандський формат, а саме запросити Великобританію і США. Зазначимо, зараз у так звану Нормандську четвірку по врегулюванню ситуації на Донбасі входять керівники чотирьох країн: Німеччини, Росії, України та Франції. Представники Зеленського запевняють, що їх кандидат не буде вести переговори з бойовиками “ЛНР/ДНР”. Крім того, Зеленський обіцяє вивести з переговорного процесу екс-главу АП Віктора Медведчука.

Друге – Зеленський обіцяє призначити суддів у Вищий антикорупційний суд. За обіцянкою, судді будуть чесними, їх оберуть у ході конкурсу за участю міжнародних експертів.

Третє – Зеленський впевнений, що у людини повинен бути вибір: йти в суд або використовувати систему альтернативних способів вирішення спорів, тому він має намір запропонувати ВР прийняти закон про медіацію.

Крім цього обіцяє внести в Раду ряд економічних ініціатив: п’ятивідсоткова податкова амністія (амністія може стартувати з 2020 року); податок на виведений капітал і Служба фінансових розслідувань. Команда “Зе!” стверджує, що Зеленський буде просити Раду ратифікувати конвенцію MCAA про міжнародний обмін податковою інформацією. Останнє повинно дозволити автоматично дізнаватися про рахунки і компаніях громадян за кордоном.

Також обіцяє провести аудит держави – створити при президентові консультативний орган з експертів, у тому числі міжнародних, які проведуть аудит протягом трьох-чотирьох місяців.

Впровадить “таємний план” для Ради – більшість рішень неможливі без ВР, тому Зеленський має намір налагодити співпрацю з депутатами.

Реформи, за словами команди кандидата, торкнуться і Адміністрації президента – Зеленський збирається оновити АП, прибравши так званих кураторів. Зеленський впевнений, що Адміністрація повинна виконувати дві функції: канцелярії та органу, який “напрацьовує нові ідеї і дає поштовх”.

Ще кілька ініціатив, інформація про які досить розмита, оскільки в команді поки що тільки займаються розробкою реформ.

Пакет законопроектів про народовладдя. Зеленський має намір врегулювати загальнонаціональні та місцеві референдуми, узаконити народні петиції. Також, за словами представників “Зе!” ведеться розробка процедури відкликання нардепів і процедури імпічменту президента.

Усуне конкуренцію між Міноборони і Генштабом. Про що йде мова – невідомо.

“Обезголовити” Міноборони, МЗС, СБУ та ГПУ, але при цьому прізвища не називають. LIGA.net припускає, що мова йде про такі зміни: МЗС – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ – екс-прокурор США Марта Борщ, або екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеши. СБУ Ігор Смешко.

Нагадаємо, раніше журналіст Денис Бігус повідомляв, що з Зеленським співпрацює адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан. Зокрема, Бігус стверджував, що Богдан ходить як на роботу в секретний штаб Зеленського, одночасно як на роботу літає в Тель-Авів, де зараз знаходиться Коломойський. Бігус також писав, що Богдан «не швидкоплинний приятель, на зустрічі з Ситником пан юрист був присутній як представник кандидата Зеленського».

Одночасно з цим представник команди Зеленського, експерт з питань електронного урядування та народовладдя Олександр Мережко заявляв, що Андрій Богдан дійсно працює в штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського, але при цьому не впливає на погляди останнього.

Джерело: Народна Правда
загрузка...