Об’єднання РФ та Білорусі: Лукашенко почав жалітися на Путіна

Добро, яке Білорусь робить для Росії, обертається злом

Об’єднання РФ та Білорусі: Лукашенко почав жалітися на Путіна
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

На фоні частих повідомлень про об’єднання Російської Федерації та Білорусі, президент Олександр Лукашенко голосно поскаржився на Володимира Путіна. Глава Білорусі заявив, що добро, яке Білорусь робить для Росії, обертається злом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, скандальну заяву Лукашенка цитує Telegram-канал 360tv.

Loading...

За словами Лукашенка, Росія закриває підприємства, перекриваючи Білорусі ринок: «То одне підприємство закрили, то інше. Потім чи морква, чи салат, то вже огірки не сподобалися. То у них є підозра, що ми поставляємо не звідти. І кожного дня відбувається закриття наших підприємств. Нам закривають ринок».

Одночасно з цим Лукашенко підкреслив, що коли виникла необхідність провести ремонт аварійних нафтопроводів, що йдуть по території його країни, Білорусь проводила роботи, не перекриваючи поставки, щоб Росія не несла збитки.

«Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи та нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам постійно обертається злом. Там вже знахабніли до такого ступеня, що починають нам викручувати руки», — заявив Лукашенко.

При цьому близький до Кремля Telegram-канал «НЕЗЫГАРЬ» активно просуває тему Конституційного акту Союзної держави — об’єднання Російської Федерації та Білорусі. Напередодні повідомлялося, що документ технічно готовий, і вже восени на світ чекає серйозне перезавантаження.

При цьому нещодавно президент компанії «Транснефть» Микола Токарєв заявив, що Білорусь повідомила компанію про плани підвищення тарифів на транзит нафти на 23%.

Джерело: Народна Правда