Річниця захоплення Слов’янська: у мережі одним відео показали, як це було

Звільнення в 2014 році Слов'янська і Краматорська носило стратегічний характер

Річниця захоплення Слов’янська: у мережі одним відео показали, як це було
Автор Романова Марі в Новини/Правда про ООС

Сьогодні, 12 квітня, роковини захоплення Слов’янська. З моменту окупації міста проросійськи налаштованими бойовиками, яка тривала 84 дня, пройшло вже п’ять років.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, спеціально до цієї дати в Twitter першого інформаційного сайту Слов’янська опублікували відео – нарізку кадрів тих страшних днів.

Loading...

Відзначимо, в коментарях під відео відзначають, що сьогодні жителі цього міста продовжують голосувати на президентських виборах за проросійських кандидатів.

Річниця захоплення Слов’янська: у мережі одним відео показали, як це було

Нагадаємо, звільнення в 2014 році Слов’янська та Краматорська носило стратегічний характер, оскільки розташування цих міст дозволяє контролювати всі дороги в радіусі декількох кілометрів. “Российский мир” прийшов до Слов’янську від вторгнення в будинок місцевого міськвідділу МВС і СБУ, а будівлю міськради захопили для штабу найманців.

Нагадаємо, як повідомлялося поранений, ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник потрапив на цікаве фото — його зафіксували разом з керівником філії «Внешторгсервиса» (Алчевський металургійний комбінат) Сергієм Гороховим, який, за чутками, може стати його «наступником».

В мережі також розповіли про цікавий факт з біографії ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна — він вісім років працював в компанії «Солодке життя».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...