Ще один злочин Росії в Криму показали супутниковими знімками

Незаконний видобуток піску на півострові окупантами загрожує існуванню унікальної екосистеми урочища «Артезіан»

Ще один злочин Росії в Криму показали супутниковими знімками
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У окупованому Криму відбувається незаконний видобуток піску в урочищі «Артезіан» – дії окупантів зафіксовано на фото з супутнику.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, відповідну інформацію та фото оприлюднено у Twitter МТОТ (Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України).

Зазначається, що у 2017 році загальна площа кар’єрів становила близько 32,9 га. Впродовж двох років площа кар’єрів збільшилася більш ніж вдвічі і станом на квітень 2019 року сягає 79,3 га.

На сайті МТОТ додають, що на території урочища «Артезіан» знаходиться багато археологічних пам’яток: поселення бронзового століття, античні поселення і городища, залишки стародавніх середньовічних селищ, укріплень, терас, доріг, святилищ і стародавніх місць поховань, а також ділянки історичного культурного шару з артефактами.

Відтак незаконна розробка кар’єрів окупаційною адміністрацією РФ загрожує існуванню унікальної екосистеми на ділянці урочища «Артезіан» та наносить величезні збитки культурній спадщині України.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в окупованому Російською Федерацією Криму стрімко погіршується екологічна ситуація – жителі Красноперекопська стривожені, оскільки в місті знову з’явився їдкий, задушливий запах.

Джерело: Народна Правда