У Росії оголосили в розшук екс-суперника Зеленського і Порошенка на виборах

У РФ його звинувачують у закликах до здійснення терористичної діяльності

У Росії оголосили в розшук екс-суперника Зеленського і Порошенка на виборах
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Слідчий комітет Російської Федерації вимагає заарештувати (мова йде про заочний арешт) українського політика, який був одним з кандидатів в президенти Анатолія Гриценка. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТАСС.

Видання зазначає, що “Гриценка звинувачують у публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території Росії”.

Loading...

За словами прес-секретар Басманного суду Юнони Царьової, Гриценка вже оголосили в міжнародний розшук.

У Слідчому комітеті заявили, що Гриценко у 2014 році в ефірі “1+1” закликав до терактів у Росії – підривів залізничних поїздів. Крім того, стверджують в Росії, в ефірі “112 Україна” в 2017 році Гриценко закликав здійснити теракти у Москві й Таганрозі.

Нагадаємо, про те, що щодо Гриценка у Росії порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 205.2 (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності) Кримінального кодексу РФ стало відомо влітку минулого року. Повідомлялося, що росіяни залучали до справи лінгвістичних експертів, які стверджували, що під час прямої трансляції онлайн-конференції Гриценко публічно закликав здійснювати теракти в Росії, шляхом підриву залізничних поїздів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...