Вибори-2019: у мережі запустили флешмоб із запитаннями до Зеленського і Порошенка

Кандидатів у президенти України закликали на дебатах назвати президента РФ Володимира Путіна вбивцею

Вибори-2019: у мережі запустили флешмоб із запитаннями до Зеленського і Порошенка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В мережі запустили флешмоб,  в якому пропонують поставити кандидатам в президенти України Володимиру Зеленському і Петру Порошенку запитання, які цікавлять українців, аби отримати відповіді на них під час дебатів між кандидатами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, свої відеозвернення українці поширюють у Facebook з хештегом #єпитання.

“Є питання до кандидатів в президенти України. Оскільки президент України відповідає за міжнародну політику, а наша країна вже 5 років  потерпає від російської агресії, чи зможете ви повторити: “Росія – агресор, Путін – убивця?”, запитує музичний продюсер Ігор Кондратюк.

Адвокат родин загиблих Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська поставила питання щодо подальшого розслідування справи про вбивства на Майдані в 2014 році.

“Чи будуть розслідування справи про вбивства на Майдані пріоритетом для президента України? Чи поновить роботу департамент спецрозслідувань? Чи вистачить суддів розглянути ці справи за життя потерпілих? Чи побачимо ми вироки? Чи в разі зміни президента справи будуть закриті, а злочини забуті? Чи варто нам очікувати на повернення з Росії Азарова, Пшонки, Захарченка, “беркутівців” інакше, як на лаву підсудних?”, – запитала Закревська.

Єпископ Української греко-католицької церкви Борис Гудзяк запитав  кандидатів у президенти України про те, якої буде їхня політика щодо закордонних українців.

Відома українська актриса Ірма Вітовська запитує в обох кандидатів: “Як вони бачать гуманітарний сектор України? Що вони планують зробити? Як вони відчувають його і як збережуться ті надбання, які за чотири роки відбулися в українському сегменті?”.

Засновник Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко поставив своє питання щодо повноважень президента, визначених Конституцією.

“Чому всі наші попередні президенти і більшість кандидатів в президенти  завжди намагаються розширити свої повноваження і видавати перед виборцями значно більше обіцянок, ніж вони можуть здійснити. Ви вселяєте надію в громадян України, що ви щось зробите, а потім несете відповідальність, що чогось не  зробили, хоча не мали можливостей цього зробити. Чи не краще строго дотримуватися Конституції України і в процесі виборчої кампанії, і під час перебування на посту президента строго слідувати букві Конституції?”, – запитав Коліушко.

Нагадаємо,  у Петра Порошенка заявили, що кандидат в президенти України Володимир Зеленський не готовий до дебатів 14 квітня на НСК «Олімпійський».

У четвер, 11 квітня, у Володимира Зеленського запропонували дебатувати з Петром Порошенко 19квітня за допомогою телемосту.

Джерело: Народна Правда