Усик розповів українцям про вибори і жесть: опубліковано відео

Ми сходимо з розуму - Олександр Усик

Усик розповів українцям про вибори і жесть: опубліковано відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий український боксер Олександр Усик назвав “жестю” те, що показують по телебаченню на тему виборів президента України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Порошенко проти Зеленського: онлайн-трансляція дебатів на НСК “Олімпійський”

Спочатку Усик поділився своїми враженнями про бій колег Василя Ломаченка та Ентоні Кролли – він назвав це найкращим з того, що показували по телебаченню за останній місяць.

«Тому що по телевізору зараз показують одну жесть. Хоч я і не дивлюся його, але на базі, де тренуюся, я постійно чую розмови. Люди спілкуються про те, що показують по телевізору – про дебати. Той сказав те. Той обізвав того. Люди! Ми сходимо з розуму! Що відбувається? Ми ображаємо один одного! Ми звинувачуємо один одного! Ми брешемо один одному і все інше», – емоційно висловився боксер.

Усик наголосив, що для того, щоб змінити життя, потрібно самим докласти зусиль, не сподіваючись на інших та попросив не дивитися “маячню”, яку українцям щодня транслюють, змушуючи “додумувати”.

«Серйозно, це жесть. Перестаньте дивитися цей ящик, який дістає мізки, що залишилися, з нашої голови і перетворює їх в незрозумілу субстанцію, непридатну до використання в майбутньому. Той, хто вирішив собі щось у житті, повинен це робити мовчки, нікого не закликаючи або примушуючи до чогось», – резюмував боксер.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=200&v=Xf1za9s5rok

Нагадаємо, раніше Олександр Усик зізнався, що йому надходило багато пропозицій від інших країн щодо зміни громадянства, але він завжди відмовляв.

Джерело: Народна Правда