У Парижі оголошена евакуація острова Сіте, на якому розташований Собор Паризької Богоматері, де сталася масштабна пожежа.
Про це повідомляють французькі ЗМІ з посиланням на заяву комунальної влади, передає НАРОДНА ПРВДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа у Соборі Паризької Богоматері: онлайн-трансляція з місця катастрофи
Відразу після початку пожежі у соборі Нотр-Дам були евакуйовані всі будинки, розташовані поблизу.
Поліція також оточила територію навколо собору. Попри зусилля пожежників, вогонь поки загасити не вдається. У зв’язку з цим було прийнято рішення евакуювати весь острів Сіте.
Як повідомляють очевидці, до місця пожежі продовжують прибувати машини спеціальних служб.
На місці працює близько 400 пожежників. Паризька поліція звернулася до всіх з проханням не їхати в район острова Сіте, щоб не ускладнювати рух пожежних машин.
Нагадаємо, раніше в мережі опублікували відео одного з найстрашніших моментів пожежі в Соборі Паризької Богоматері, де обрушився шпиль будівлі.
Також представник Собору Паризької Богоматері дав прогноз наслідків пожежі одного з символів французької столиці, яка спалахнула в понеділок, 15 квітня, заявивши, що «там нічого не залишиться».