Гривня почала стрімко дешевшати: як змінився курс валют

Долар додав в ціні 10 копійок

Гривня почала стрімко дешевшати: як змінився курс валют
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Національний банк України оприлюднив офіційні курси валют на вівторок, 16 квітня – основні валюти дещо додали в ціні по відношенню до української гривні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на НБУ.

Loading...

Так, так, офіційний курс гривні щодо долара встановлений на рівні 26,81 гривень за 1 долар. Порівняно з попереднім робочим днем американська валюта додала в ціні 10 копійок.

Курс гривні щодо євро НБУ встановлений на рівні 30,33 гривень за 1 євро. Таким чином, за день європейська валюта подорожчала на 9 копійок.

Зазначимо, НБУ формує курси валют щодо гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Гривня почала стрімко дешевшати: як змінився курс валют

Нагадаємо, аналітики інвестбанку Morgan Stanley очікують, що до кінця 2019 курс гривні знизиться по відношенню до долара з сьогоднішніх рівнів на 4 грн – до 31 грн/$.

Разом із тим, як повідомляв раніше директор Інституту соціально-економічної трансформації та експерт групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакету реформ Ілля Несходовський, істотної девальвації гривні навесні бути не повинно.

Джерело: Народна Правда