Луценко назвав три причини того, що Савченко випустили на волю

Суд прийняв рішення про звільнення Савченко і Рубана, опівночі 16 квітня закінчився термін запобіжного заходу для них

Луценко назвав три причини того, що Савченко випустили на волю
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував звільнення Надії Савченко та Володимира Рубана, яких звинувачують у підготовці терактів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост Луценко опублікував у себе в Facebook.

Loading...

На його думку, звільнення Савченко і Рубана свідчить про те, що судова система тяжко хвора. При цьому він зазначає, що звільнення не означає, що звинувачення з обох зняті.

На підтвердження слів про “хвору судову систему” він наводить кілька причин, які допомогли Савченко опинитися на волі. Перше, на що звертає увагу, це маніпуляції з нескінченними змінами адвокатів”. У Савченко таких адвокатів, додав генеральний прокурор, було вісім платних і один безкоштовний від держави.

Причина друга, продовжив Луценко, “критично мала кількість суддів у судах”.

“40% незаповнених вакансій призводить до того, що відвід навіть 1 судді призводить до передачі справи в інший суд. «Футбол» зміни судів у справі Савченко – Рубана з каруселлю відводів на кожному етапі вражає: Верховний суд- Чернігівський районний- Чернігівський апеляційний – Верховний суд- Солом‘янський районний- Київський апеляційний – Верховний суд – Київський апеляційний – Дарницький районний – Київський апеляційний – Броварський районний”, – нагадав він.

Луценко також нагадав про небажання окремих суддів виконувати свою роботу. Самовідвід він назвав самоусуненням.

Луценко назвав три причини того, що Савченко випустили на волю

Нагадаємо, Надія Савченко була заарештована 23 травня 2018 року. СБУ презентувала реконструкцію плану здійснення теракту в центрі Києва, в організації якого підозрюється Надія Савченко і Володимир Рубан.

Джерело: Народна Правда
загрузка...