Як Нотр-Дам де Парі виглядає після пожежі: фото зсередини собору

Вогнем знищений шпиль і дах знаменитого Собору Паризької Богоматері

Як Нотр-Дам де Парі виглядає після пожежі: фото зсередини собору
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

З’явилися фото наслідків масштабної пожежі у Соборі Паризької Богоматері, яка спалахнула близько восьмої вечора 15 квітня.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідні фото авторства Роберта Хардмана оприлюднені у Daily Mail.

Loading...

Вогнем знищений шпиль і дах знаменитого Нотр-Дам де Парі. Постраждали також несучі конструкції і унікальний інтер’єр. Пожежні боролися із вогнем понад п’ять годин. Гасіння ускладнювалося брак потужності брандспойтів. При гасінні постраждав один пожежний, він отримав опіки.

При цьому головну святиню Собору Паризької Богоматері – терновий вінець Ісуса Христа, вдалося врятувати. Також з палаючого католицького храму винесли туніку святого Людовіка та кілька картин, але великі полотна винести було неможливо.

Нагадаємо, пожар в Соборі почався близько восьмої вечора 15 квітня. Вже через годину обвалилися дах і шпиль. Попередня причина пожежі — будівельні роботи. Острів Сіте, де розташований собор, був евакуйований. В кінцевому рахунку в МВС заявили, що основні конструкції Собору, на щастя, збережені.

На місці трагедії був присутній президент Франції Еммануель Макрон. Він пообіцяв, що Собор Паризької Богоматері буде відновлено: «Я урочисто заявляю сьогодні, що ми відновимо цей кафедральний собор. Всі разом. Це, без сумніву, частина  Франції. І проект, який у нас буде на роки вперед».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...