Дебати Порошенка та Зеленського: у Суспільному розкрили деталі

Штаби поки не домовилися з приводу ведучого і компанії, яка роздаватиме сигнал

Дебати Порошенка та Зеленського: у Суспільному розкрили деталі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Штаби кандидатів в президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка дійшли  згоди в питанні трансляції дебатів на НСК “Олімпійський” – мовник “Суспільне”  відповідатиме за режисерське забезпечення, а також художнє керівництво ефіру.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила прес-служба “Суспільного”.

Loading...

Відзначимо, напередодні штаби погодилися провести дебати на “Олімпійському” о 19 годині 19 квітня, але при цьому не змогли домовитися в питанні організації трансляції, кожен штаб наполягав на своєму забезпеченні процесу трансляції. Пізніше від Порошенка, і від Зеленського прийшли прохання в “Суспільне” надати допомогу.

“Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу, щоб забезпечити рівний доступ кожному кандидату”, – відзначають в “Суспільному”.

На телеканалі також додали, що “люди, які натискають на кнопки і націлюють камери, – дуже важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їх очима”.

Голова правління “Суспільного” Зураб Аласанія підкреслив, що картинка, ракурс і момент появи на екрані дуже впливають на сприйняття глядачів інформації.

Додамо, штаби поки так і не домовилися з приводу ведучого дебатів, а також про технічне забезпечення трансляції та компанію, яка роздаватиме сигнал іншим ЗМІ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представник кандидата в президенти Петра Порошенка у Центральній виборчій комісії просив комісію змінити положення про порядок проведення дебатів. У чинного президента могли виникнути проблеми, адже потрібно встигнути як на дебати на НСК «Олімпійський», так і на дебати в студії «Суспільного».

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського розкрили деякі деталі проходження дебатів на НСК «Олімпійський». На українців чекають дві сцени та «фільтрація» глядачів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...