Пожежа у Нотр-Дам де Парі: чоловік із каністрами намагався повторити катастрофу

Собор Святого Патріка - католицький храм на Манхеттені, побудований в 1878 році

Пожежа у Нотр-Дам де Парі: чоловік із каністрами намагався повторити катастрофу
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Нью-Йорку затримали чоловіка, який намагався повторити катастрофу із Собором Паризької Богоматері, знищивши собор Святого Патріка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє NBC.

Loading...

За інформацією каналу, копи затримали 37-річного чоловіка, який намагався проникнути всередину собору з горючими рідинами. При затриманні він встиг облити рідиною двері будівлі. Зараз поліція допитує підозрюваного. Сам він стверджує, що ніс каністри з паливом, тому що в його фургоні закінчився бензин. Копи перевірили цю версію і вона не підтвердилися.

Пожежа у Нотр-Дам де Парі: чоловік із каністрами намагався повторити катастрофу

Нагадаємо, пожежа в Соборі Паризької Богоматері почався увечері 15 квітня. Вже через годину обвалилися дах і шпиль. Пожежні сумнівалися, що вогонь вдасться зупинити. Вони довго не могли впоратися з вогнем через брак потужності брандспойтів. Острів Сіте, де розташований собор, був евакуйований. В кінцевому рахунку В МВС заявили, що основні конструкції Собору, на щастя, збережені – полум’я не торкнулося реліквій всередині Нотр-Дама, і не знищило вівтар і вівтарний хрест.

Пожежники  близько дев’яти годин боролися з вогнем в Нотр-Дам. Легендарний собор рятували близько 400 пожежних. Троє людей постраждали, двоє поліцейських і пожежний. На щастя, у них легкі поранення.

Пізніше в паризькій прокуратурі повідомили, що пожежна сигналізація спрацювала вперше в Нотр-Дамі в 18:20 за місцевим часом. Але пожежних ніхто не викликав. Тільки через 23 хвилини, коли вогонь вже охопив верхню частину будівлі, був зафіксований дзвінок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...