Зеленський розповів, яким російським артистам не можна забороняти в’їзд в Україну

Зеленський вважає, до всього потрібно підходити вибірково

Зеленський розповів, яким російським артистам не можна забороняти в’їзд в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кандидат в президенти Володимир Зеленський не підтримує тотальну заборону на в’їзд російським зіркам в Україну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в інтерв’ю РБК-Україна.

На його думку, до цього питання потрібно підходити вибірково. Зеленський підкреслює, він розуміє, чому спочатку в умовах дуже “складної інформаційної війни” заборонили. Але зазначає, що в Російській Федерації живуть не тільки Пореченков і Охлобистін, там є такі як Макаревич і Лія Ахеджакова.

“Деякі російські артисти перетворилися з артистів – взяти того ж Пореченкова і Охлобистіна – у політиків. Мало того, поїхали на Донбас, стріляли по наших пацанах. Це катастрофа … Ці люди вже не артисти. Їм, звичайно, не повинен бути дозволений в’їзд в Україну”, – вважає кандидат в президенти.

Одночасно з цим він нагадує, таким людям як Макаревич соромно, за те, що робить Кремль: “Ну як ми можемо забороняти таким хлопцям в’їзд? Або Лія Ахеджакова? Талановита актриса. Їм дуже складно”.

Зеленський впевнений, що забороною “ми інформаційно захищаємо Україну, і говоримо, що Росія – агресор”, але зазначає, що “таким людям як Макаревич і Ахеджакова, ще складніше, адже вони ж там, на території Росії, і вони кажуть: Кремль – агресор, Росія – агресор, як ми могли, забрали Крим, і що на Донбасі відбувається, що це ганьба”.

Кандидат у президенти підкреслює, що до таких людей Україна повинна бути відкритою.

“Для мене вони сьогодні більші  українці, я їх такими вважаю. Тому – вибірково, список повинен бути виборчим. До всього в житті, ви ж знаєте, треба підходити вибірково”, – резюмує Зеленський.

Нагадаємо, напередодні кандидат у президенти України Володимир Зеленський прийшов на НСК «Олімпійський» і заявив про розповсюдження квитків на дебати між ним і Петром Порошенком. Він також розкритикував пропозицію команди Порошенка про двох сценах на дебатах.

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського також розкрили деякі деталі проходження дебатів на НСК «Олімпійський». На українців чекають дві сцени та «фільтрація» глядачів.

Джерело: Народна Правда