На Донбасі затримали “топ-чиновників” “ДНР”: подробиці та фото

Обидва, порушивши присягу, перейшли на службу до бойовиків

На Донбасі затримали “топ-чиновників” “ДНР”: подробиці та фото
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У “ДНР” затримали двох колишніх співробітників Генеральної прокуратури Донецька, які після окупації перейшли на службу в “правоохоронні органи” бойовиків.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив один з бойовиків “ДНР”, Андрій Комов.

Loading...

На його пост в забороненій в Україні російській соціальній  мережі ВКонтакте звернув увагу блогер Necro Mancer.

За словами Комова, напередодні були заарештовані Олег Федотов і Марина Пожидаєва. Через останню “всі хабарі йшли через відділ кадрів при працевлаштуванні в ДП ДНР”.

Зазначимо, інформація щодо Федотова і Пожидаєву є в базі “Миротворця” – обидва колишні співробітники Генеральної прокуратури Донецька.

На Донбасі затримали “топ-чиновників” “ДНР”: подробиці та фото

Як повідомлялося раніше, в групі “Чорний список Донецьк” з’явилася скарга про те, що в Донецьку, який контролюють проросійські бойовики, виплачують мізерну допомогу на народження дитини – 1700 рублів. Новоспеченого батька обурило те, що в «ДНР» є гроші «на безкоштовне лікування жителів української території», але немає грошей на дітей.

Також повідомлялося, що російський президент Володимир Путін призначив нового «куратора» по Донбасу — Олексія Філатова. Філатов включився в роботу по «ДНР/ЛНР» з подачі помічника російського президента Владислава Суркова, він забезпечував координацію Москви і Донецька в «зачистці опозиції перед виборами в «ДНР».

Джерело: Народна Правда