Об’єднання РФ та Білорусі: Лукашенко зробив зухвалу заяву

Білорусь не піде на компроміси

Об’єднання РФ та Білорусі: Лукашенко зробив зухвалу заяву
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Незважаючи на чутки про швидке об’єднання Білорусі та Російської Федерації, президент Олександр Лукашенко заявив, що його країна не піде на компроміси в питанні суверенітету.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Інтерфакс.

Loading...

Під час щорічного послання до білоруського народу і парламенту Лукашенко заявив, що “в питаннях суверенітету і безпеки зовнішньої і внутрішньої політики не було і не буде місця для компромісів”.

Він також додав, що “неодноразово пережитий досвід поділу білоруського народу і перекроювання кордонів змушує високо цінувати єдність і територіальну цілісність”.

Нагадаємо, напередодні Лукашенко після зустрічі зі спецпредставником ОБСЄ в тристоронньої контактної групи Мартіном Сайдиком дав зрозуміти, що побоюється війни в Україні, адже це може розхитати і його країну: «Багато людей, які пересуваються через кордон зі зброєю, деякі білоруси поїхали і повоювали там, понюхали крові — це теж дуже небезпечна тенденція».

Побоюватися Лукашенко дійсно є чого, адже не перший місяць ходять чутки про об’єднання Білорусі та Російської Федерації. Наприклад, близький до Кремля Telegram-канал «НЕЗЫГАРЬ» активно просуває тему Конституційного акту Союзної держави Нібито документ технічно готовий, і вже восени світ чекає серйозна перезавантаження.

При цьому на початку березня в ході «Великої розмови з президентів» сам Олександр Лукашенко визнав, що якщо питання про об’єднання винести на референдум, то 98% білорусів висловляться проти.

А після цього Лукашенко голосно поскаржився на Володимира Путіна, повідомивши що Росія перекриває Білорусі ринок.

Джерело: Народна Правда