У Києві затримали зухвалого грабіжника: все потрапило на відео

Зловмисник з пункту обміну валюти виманив у дівчини гроші і намагався втекти

У Києві затримали зухвалого грабіжника: все потрапило на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В Києві перехожі самостійно затримали грабіжника, який виманив в обміннику валюти 26 тисяч доларів і намагався  з ними втекти.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в спільноті “Киев Оперативный” у  Facebook.

Loading...

Дівчина прийшла з великою сумою грошей в обмінник, де на неї чекав неприємний інцидент – працівник забрав у дівчини гроші, а її закрив в приміщенні. Дівчина почала кричати і його затримали перехожі, передавши невдовзі поліції.

“Чоловік, який лежить на землі, виманив  у дівчини в пункті обміну валют 26 тисяч доларів. Вона прийшла в обмінник, дала йому гроші, а той її закрив. Там двері на магнітному замку – вийти вона вже не змогла, а чоловік «ноги в руки» і тікати”, – повідомили в мережі.

Як стало відомо згодом,  у зловмисника був спільник, який його мав чекати і прикривати,  а на роботу він влаштувався кілька днів тому через OLX.

“Це як наочний приклад того, що з великими сумами в такі обмінники ходити небезпечно”, – прокоментували інцидент в спільноті.

Нагадаємо, в Києві розкрили гучне вбивство ювеліра Кисельова. Серед трьох затриманих – двоє колишніх співробітників правоохоронних органів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...