Заштовхають: екс-ватажок “ДНР” розкрив плани Росії на Донбасі

Росія просто не пустить на свою територію людей з «особливим настроєм»

Заштовхають: екс-ватажок “ДНР” розкрив плани Росії на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Ходаковський оцінив ймовірність роздачі російських паспортів на території окупованого Донбасу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Twitter блогера Necro Mancer.

«Ходаковський про забезпечення квитками: пацієнт швидше живий, ніж мертвий, але не переживайте, видадуть їх не відразу, не всім, та і в РФ натовпу новоявлених “громадян” ніхто не пустить, у разі чого», – написав автор публікації в коментарі до заяви Олександра Ходаковського.

На думку Ходаковського, Росія просто не пустить на свою територію людей з «особливим настроєм». При цьому процес видачі паспортів розтягнеться на кілька років і буде проводитися в суворій послідовності: спочатку «військовослужбовцям», потім «державним чиновникам».

Ходаковський вважає, що паспорти зокрема роздаватимуть «радикально налаштованим людям» освідченим бойовикам), яких готові «запхати в Україну».

Нагадаємо, в мережі розповіли, навіщо і кому дадуть російські паспорти на окупованому Донбасі.

Раніше російське видання «Комерсант», посилаючись на анонімні джерела в держструктурах РФ повідомляло, що президент РФ Володимир Путін після другого туру виборів президента України, який відбудеться 21 квітня, підпише відповідний указ про паспортизацію. Нібито питання про видачу паспортів РФ жителям окупованого Донбасу повністю опрацьоване, і залишилося тільки підписати документ.

Джерело: Народна Правда