До штабу Зеленського приїхала поліція: що відбувається

Зеленського притягнуть до адміністративної відповідальності

До штабу Зеленського приїхала поліція: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кандидату в президенти України Володимиру Зеленському поліція виписала адміністративний протокол за показ бюлетеня на виборчій дільниці.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на штаб Зеленського.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

В той час коли Володимир Зеленський показав усім присутнім на виборчій дільниці свій бюлетень з відміткою свого голосу і позував з ним для камер він порушив статтю «Кодексу про адміністративні правопорушення», яка забороняє передвиборну агітацію в день проведення голосування.

До штабу Зеленського приїхала поліція: що відбувається

У штабі Зеленський заявили, що їх кандидат показав бюлетень на прохання журналістів.

Тепер складений поліцією протокол передадуть в суд, а там уже вирішать питання залучення Зеленського до адміністративної відповідальності. Йому загрожує штраф від 510 до 850 гривень.

Також варто зазначити, що журналісти попередили Зеленського, що демонструючи свій бюлетень він порушує закон, на це він відповів: «Я вам цього не показував».

Нагадаємо, на виборах президента України у другому турі вже проголосував і чинний президент, кандидат Петро Порошенко. Він зазначив, що пишається нинішньої організацією виборів. І додав, що важливо, щоб громадяни голосувати розумом — «тому що не смішно».

Центральна виборча комісія надала перші дані про явку виборців у другому турі президентських виборів в Україні.

Джерело: Народна Правда