Доктор Комаровський сказав, чи хоче він бути міністром після виборів

З Зеленським доктора пов'язують десять років "добрих дружніх відносин"

Доктор Комаровський сказав, чи хоче він бути міністром після виборів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Доктор Євген Комаровський, представлений нещодавно в якості експерта команди Володимира Зеленського, прокоментував чутки про своє можливе призначення на посаду міністра охорони здоров’я.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Facebook Комаровського, зроблену в суботу, 20 квітня, коли в країні діяв «день тиші» напередодні виборів президента України.

Loading...

За словами Комаровського, він має намір і далі залишатися дитячим лікарем. “Бути міністром не планую. Планую давати поради, відповідати на питання в рамках моєї компетенції”, — написав він.

У своєму пості лікар також зазначив, що з Зеленським його пов’язують десять років “добрих дружніх відносин”. Саме тому, коли шоумен звернувся до нього з проханням бути радником в області медицини, Комаровський відповів згодою.

Доктор Комаровський сказав, чи хоче він бути міністром після виборів

Також слід зазначити, що президент України не має повноважень призначати міністра охорони здоров’я. Це функція уряду країни.

Нагадаємо, нещодавно Євген Комаровський заявив про загрозу національній безпеці у зв’язку з проблемами у сфері охорони здоров’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...