Вибори президента України: з’явилися перші дані щодо явки на дільницях

Виборчі дільниці працюватимуть до 20:00

Вибори президента України: з’явилися перші дані щодо явки на дільницях
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія надала перші дані про явку виборців у другому турі президентських виборів в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, станом на 11 годину дані з 199 територіальних виборчих округів надали 195 округів.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

Активність виборців по Україні становить 18,05%. Найактивніші області: Дніпропетровська (22,86%), Донецька (20,89%), Запорізька (24,62%), Кіровоградська (21,35%), Луганська (22,71%), Миколаївська (22,95%), Полтавська (22,53%), Херсонська (22,06%), Черкаська (20,63%) та Чернігівська (20,13%).

Вибори президента України: з’явилися перші дані щодо явки на дільницях Вибори президента України: з’явилися перші дані щодо явки на дільницях

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський вже проголосував у другому турі президентських виборів. Зеленський проголосував на виборчій дільниці, розташованій в Коледж морського і річкового флоту на проспекті Героїв Сталінграда. На ділянку також прийшла і його дружина. Кандидат у президенти під спалахи десятків камер опустив заповнений виборчий бюлетень, а також привітав усіх з Вербною неділею. Зеленський також зазначив, що “сьогодні обов’язково буде перемога українців, перемога України”.

На виборах президента України у другому турі також проголосував і чинний президент, кандидат Петро Порошенко. Він зазначив, що пишається нинішньої організацією виборів. І додав, що важливо, щоб громадяни голосувати розумом – «тому що не смішно».

У Варшаві українцям доводиться стояти у величезній черзі з виборців, які прийшли проголосувати у другому турі виборів президента України.

Джерело: Народна Правда